Pieslēgties
Pieslēgušies

We have 227 guests and 0 members online
  Kalendārs
  foruma-zinojumi

   

  Nāk rudentiņis,
  Būs barga ziema


  z2

  Bet pirms tam satiksimies visi zazkluba rīkotajā zapiņu sezonas noslēguma pasākumā, lai satiktu esošos kluba biedrus un iepazītos ar jaunpienācējiem.

  15. septembrī aicinām visus piedalīties Zapiņu Rudens Tūrē, kuras ceļš vedīs uz Vidzemes pusi – uz Siguldu un Cēsīm. No Rīgas izbraucam 8:30, tāpēc pirmajā satikšanās vietā – Depo stāvlaukumā (Šiguldas šošejā šeši) sākam pulcēties jau īsi pēc astoņiem. Pārējos cīņu biedrus satiksim Siguldas Lukoilā 9:20 un dienas turpmākajā gaitā ir paredzēts: fotoorientēšanās, Līgatnes papīrfabrikas apmeklējums, gozēšanās pilsētas laukumos, spēles un ēšana.

  Esam ieplānojuši arī pāris konkursiņus, tāpēc ja ir vēlme savā īpašumā iegūt Īpaši Vērtīgas Balvas, varam pačukstēt, ka vienā konkursā tiks vērtēta ekipāžas un braucēju atraktivitāte.

  Kā papildus bonuss šoreiz būs Siguldas zapiņa ekipāžas sarūpētās naktsmājas visiem gribētājiem – gulētājiem pašiem jāparūpējas par savu matracīti, segu, spilvenu un zobu birsti, bet silta istaba un jumts virs galvas tiek garantēts.

  Ja plāno piedalīties šajā pasākumā, lūdzu reģistrējies līdz 14. septembrim šeit: http://visidati.lv/aptauja/710749030/1/

  Pasākuma dalības maksa – 5 Ls no cilvēka (bērniem bez maksas)

  Sīkākai informācijai zvanīt Intaram – 29796697

  Uz tikšanos sestdien, 15. septembrī!

   
  Meklēt
  Nejaušas bildes