Pieslēgties
Pieslēgušies

We have 362 guests and 0 members online
  Kalendārs
  foruma-zinojumi

  mzlb

  Nu ko - ar siltā laika iestāšanos varam atklāt ZAZ kluba oficiālo sezonu! Satiekamies 19. maijā 10.00 - 10.30 Jelgavā, Brīvības bulvārī 1 (DUS Statoil), sagaidam pārējos, dodamies tālāk. 

  Par uzkodām dienas laikā domājam paši, vakara piknika galds no ZAZKLUBS.LV pavārēm iekļauts dalības maksā! :)

  Sīkāks pasākuma apraksts tiks izsūtīts uz e-pastu katram, kurš būs nosūtījis pieteikumu uz zazklubs@inbox.lv

  Pieteikumā lūgums norādīt automāšinas modeli un dalībnieku skaitu. 

  Uz drīzu tikšanos!
  Dalības maksa - 5 Ls no cilvēka!

   

  maza jauda - liela bauda 14_05_2011

   

  Diena sākās ar tikšanos un iepazīšanos stāvlaukumā pie lielveikala SKY Krasta ielā, kur sākumā ieradās 6 zaporožeci – no Rīgas, Gulbenes un Preiļiem. Jau šeit bija manāma garāmgājēju interese – kas, kāpēc, no kurienes? Turpmākajā ceļā uz Vecrīgu pievienojās vēl divi zapiņi - Kandavnieki, kuri bija paspējuši ne tik vien kā mazmazdrusciņ nokavēties, bet arī aizbraukt garām tikšanās vietai un gandrīz nomaldīties. Jā, jā, tāda ir Rīga. Pēc nelielas promenādes pa Krasta ielu un īpašu interesi no 1 policijas ekipāžas, nu jau astoņu zapiņu delegācija iebrauca Vecrīgā, lai pagozētos Doma baznīcas priekšā sev un tūristiem par prieku.

  Lasīt tālāk...

   

  Afihsa_bez_info

  Spiediet uz afišas, lai tā atvērtos lielā izmērā!

  Beidzot tiekamies visi vienuviet, lai dotos kopīgā izbraucienā ar Zapiņiem..
  Šobrīd ir zināms, ka izbrauksim mazu līkumu pa Rigu, pēc tam dosimies Jūrmalas virzienā, kur visi kopā atpūtisimies piknikā ar sarunām par un ap Zapiņiem, spēlēm un smiekliem..  Sīkāks pasākuma apraksts tiks izsūtīts uz @ katram, kurš būs aizsūtījis pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pieteikumā minēt automašīnu un dalībnieku skaitu.
  Dalības maksa - 5 Ls no cilvēka!


   

  zaz_rup

  ZAZ (Запорожець)  ir sēriju veida automašīnas, kas projektētas un būvētas no 1958 līdz 1994 gadam. Zaz rūpnīcā, Padomju Ukrainā (Zaporizky Avtomobilny Zavod).

  Lasīt tālāk...

   

  zaz_968m

  Zaz-968 (žargonā saukts "ausainais zaporožec", "čeburaška") - padomju laiku mikrolitražas auto, kas bija ražots Zaporožja auto rūpnīcā. Tie tika ražoti no 1972 līdz 1994 gadam.
  No 1973 līdz 1979 gadam tika ražots modelis ZAZ-968A, bet 1979 gadā sāka būvēt jauno modeli: ZAZ-968M ar pilveidotāku ārējo izskatu. Tika ražoti arī ekspota variānti zem "Yalta" brenda .Modeļa raksturīgas pazīmes: automašīnas dzinējs atrodas aizmugurē, dzinēju tiek dzesēts ar gaisa dzesēšanu un vienā blokā ar transmisiju, autonomā apsilde.

  Lasīt tālāk...

   
  Meklēt
  Nejaušas bildes