Zaz 968 A

Моderatori: Pīle, intars, kraukscis

Zaz 968 A

Atbildēt suspens » Otrdiena Jūnijs 30, 2015 10:25 pm

Tātad kā saka Esmu ieguvis drīzāk izspiedis no Opja priekšlaicīgā mantojumā - ZAZ 968A 1975 gada! Iespaidojos no sezonas atklāšanas 2015 gadā! Piedāvāja, piekritu aizbraucu! Varbūt kāds atcerās nācās arī vilkt kritušos! Tas biju Es kas vilka :) ;).. Bet lieta ne par šo , lieta tomēr par manu ZAZ968a. Tātad auto tika veiksmīgi uzlikts uz riepām pēc 25 gadu gulēšanas garāžā. Nogādāts līdz mājām un sāksts pavadīt viss brīvais laiks zem viņa! Tika piedāvāt gulēt arī vienreiz zazā - dēļ tā ka biš aizrāvos un laika izjūta pazuda :) upss...
1. Tika savests kārtībā priekšējais tilts tika noņemts un paldies Intaram par sagādātajām ptekļu gumijām un ne tikai!
2. Tika tikts galā ar Bremzēm. Piņķerīgi, bet elementāri ja padomā!
3. Pirmajā pat dienā kā tika atvests uz mājam motors tika izgriezts ar rokām aiz siksnas kadas min 15 lai saeļļojas ielieta degviela un pielikts pie elektrības :) un mēģināts šķilt dziemsā. - Izdevās pēc 25. gadu gulēšanas uato sāka dziedāt savu dziesmu atkal!
4. Tika secināts ka kaut kur ir pazudis sajūgs! - Kāda problēma ceļam ārā motoru, noņemam kārbu un secinājums IR - pielipis kurvis ar sajūgu pie spararata! arī tā nav problēma Jauns kurvis un jauns sajūgs ir uzmeklēts tā teikt no opja krājumiem!
5. Uzlikta jauna rocenes trose! - secinājums neļaujat bremzes salikt citiem cilvēkiem 100% būs nepareizi un kkas neies kopā :) :lol: :lol: :lol:
6. iztrīrīts salons par cik pečka kvēpināja visi griesti bij melni! tagad tīri un svaigi! - ķīmiskā tīrīšana ...
7. auto grīda satīrīta nokŗāsota un pārklata ar melnu mastiku!

Atliek tikai veikt auto numuru salīdzināšanu un iziet apskati!

Līdz apskatei ir jāsameklē atpakaļgaitas lukturi ja kādam ir drosi piedāvājat kā arī priekšējie pagriezieni un preikšējie gabarītlukturi! Ļoti nepieciešams!!!

Bildes ir iekš zemāk norādītās adreses!
http://foto.inbox.lv/suspens/zaz
suspens

Ziņojumi: 7
Reģistrēts: Otrdiena Jūnijs 30, 2015 9:38 pm

Re: Zaz 968 A

Atbildēt suspens » Sestdiena Jūlijs 11, 2015 1:34 pm

Vai kāds ir licis 968a-ajā salonu no 968m precīzāk tieši priekšējos beņķus? kā lai izdomā stiprinājumus?
suspens

Re: Zaz 968 A

Atbildēt suspens » Svētdiena Augusts 02, 2015 2:46 pm

Heeeei esmu nonācis strupceļā! Zaz 968a negrib vairs komunicēt daļēji ar mani! Problēma tāda ka degvielas līmeņa dačiks vairs nerāda esošo degvielas līmeni taj traukā - pus bākai zinu ka jābūt jo pirms tam rādīja! :oops: :oops: :oops: :Nikns: :Nikns: :Nikns: Nākošā problēma signāltaure arī kkā neiet kopā spaidot no stūres Neskan, saliekot zem stūres apakšā tos kontaktus skan... :Nikns: :Nikns: :Nikns:
Es vairs nesaprotu!
Help!
suspens

Atgriezties uz ZAZ Projekti

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesi: 0