LOW AS BASS

Моderatori: Pīle, intars, kraukscis

LOW AS BASS

Atbildēt Pīle » Pirmdiena Septembris 15, 2014 12:38 pm

Attēls


27.septembrī! Rīgā! Pārdaugavā! Notiks šī gada nozīmīgais Latvijas "stance" kultūras cienītāju tikšanās. Tas jau otro gadu apkopo lielu daļu no mūsu auditorijas spilgtākajiem pārstāvjiem.

Pasākuma pamatsastāvā būs sēdinātie auto ar dažāda līmeņa vizuāliem un tehniskiem uzlabojumiem.Tiks pārstāvētas Eiropas(EDM), Japāņu(JDM), Amerikāņu(USDM) auto industrijas. Protams, būs apskatāmi arī citās pasaules malās dzimušie auto. Plānojas, ka šogad aktīvi sarosīsies krievu jeb, laikam, pareizāk sakot, Padomju autobūves laika, "dropped" stilā ieturētu spēkratu īpašnieki. Tas nozīmē - daudz hroma, pulēta alumīnija, novaskotas virsbūves. Riepu dedzināšana arī paredzēta. Un pats galvenais, iespēja satikt un iepazīt - šo auto īpašniekus un visi interesentus. Tie ir cilvēki, kuriem ir interese pret auto kā pret mākslas objektu. Viņiem ir vīzija un radoša doma, kura ļauj, esot apvienotiem ar vienu kaislību, palikt par spilgtiem indivīdiem.


Ņēmot vēra augstāk minēto, katram no dalībniekiem ir patīkami un svarīgi gūt atzinību par ieguldīto garīgu un fizisku darbu:

Tiks noskaidroti labākie sekojošās kategorijās:
1 best fitment
2 best wheels
3 best jdm
4 best edm
5 best rest of the world
6 2014 breaktrough
7 audition vote
8 advanced build
9 best track stance

Balstoties uz pagājušā gada apmeklējumu, plānojam redzēt vel vairāk cienīgus eksponātus.
Izstāde notiks telpā zem jumta, lai pasargāt mūs no nokrišņiem. Un, radīt labvēlīgu atmosfēru bildēm, video un laika pavadīšanai.

Gribi tikt starp izstādes dalībniekiem un cīnities par žūrijas balvām?
Pieteikumu pieņemšana sākas jau TAGAD! Sūti verķa bildes un īsu aprakstu FB profilā un uz

info@stance.lv

Pasteidzies, vietu skaits kā parasti ir ierobežots.
BEZ PIETEIKUMA, DALĪBA NAV IESPĒJAMA. NEVELCIET GARUMĀ!

Dalība bezmaksas.
Ieeja skatītājiem 2EUR


Galerija no 2013. gada

http://www.stance.lv/lv/pasakumi/146-lo ... -report-lv
Under Construction
Lietotāja avatars
Pīle
 
Ziņojumi: 417
Reģistrēts: Pirmdiena Jūlijs 04, 2011 10:32 am

Re: LOW AS BASS

Atbildēt Aivis » Svētdiena Septembris 28, 2014 5:28 pm

vakar šo pasākumu apmeklēju kopa ar kluba biedru kristaps89.paši bijām ieradušies ar zazu,bet tikai kā apmeklētāji .uzmanība zazam pieversta nekāda netika.saprotams arī kādēļ...bija jau uz ko acis pamielot.nu zaza neviena gan nebija vien pāris žiguļi un loti gaumīga volga24,viscaur protams e36 vw utt,
intersantakais gan bija kas cits ,turp braucot uz pasākumu uz kalnciema tilta pamanījām aizmugurē zapi968m,gaiši gaiši zaļu,pietuvojoties sapratām kad šim nau nekāda sakara ar klubu ,uz mūsu manerviem un meģinājumiem tuvoties nereaģēja ,bez emocijām .nopriecājamies un laidām tālāk ,
atpakaļ ceļā braucot pa vienības gatvi šķērsojot kadu no krustojumiem pamanījām atkal zapi atālinoties no krustojuma citā virziena metāmies pakaļ,panācām sūnu zaļu zapi 968m pietuvojoties tuvāk sapratām kad sim ari nav nekāda sakara ar klubu,pie stures opis ap gadiem 80 un blakus tikpat cienīga vecuma tante,apstājamies blakām pie sarkanās gaismas apētījām viens otra zazu apmainījamies ar neviltotu smaidu ,pamājām un aizbraucām katrs savā virziena..lūk ta ir zazi kuri vēl ripo tapat vien ,jo šie abi redzētie auto īpašniekiem ir vienigie parvietošanās līdzekļi,un pieļauju kad tas tā ir jau daudzus gadus :latvia:
3A3, un ne tikai!!
Lietotāja avatars
Aivis
 
Ziņojumi: 133
Reģistrēts: Trešdiena Marts 09, 2011 6:51 pm
Dzīvesvieta: rigas raj.baldone


Atgriezties uz Pasākumi/Notikumi/AutoSports

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesi: 2