pavaara zaz 968M

Моderatori: Pīle, intars, kraukscis

pavaara zaz 968M

Atbildēt pavaars » Otrdiena Aprīlis 07, 2015 8:57 pm

vouu vouu vouu, ir noticis liels parsteigums, jo faateriits redzot, ka nav kur rokas piesiet un sevi iepriecinat nopirka man zaz. Liels prieks ka auto ir mana gada proti 1987.g vienmer zinasu cik vecs. Rudeni jau dabujam, auto ejoshs ar saviem vizualiem defektinjiem no paris gadu staveshanas.salons tuvu perfektam un nobraukums 32tkst. Ziemu parziemoja zem nojumes autostavieta un tagad iestajoties labakam laikam ir maajaas. Un darbinji var saakties. Pirmais ko sadarijam nokrasojam diskus un uzlikam jaunas riepas. Tagad plana parlukot bremzhu sistemu, un dzit uz ta. Paspejam ari sauju ar smiltim no karbikja izzvejot. Pirmaa dziesma lika smaidiit breec kaa pienaakas opitim. Tikshu pie pc ielikshu bildes, visticamak ka piebiedrosimies kada no tuvakajiem pasakumiem, darba bus daudz bet prieks ka bus ap ko njemties. Tagad jaiet atmazgat rokas no movila mazgashanas :) kjirsiii :Danco:
pavaars

Ziņojumi: 4
Reģistrēts: Ceturtdiena Novembris 13, 2014 10:06 pm

Re: pavaara zaz 968M

Atbildēt pavaars » Otrdiena Aprīlis 07, 2015 9:57 pm

Bildes no vasariigaas ziemoshanaas :D
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Pavisam aizmirsu piebilst ka ir iegaadaats jumta grabazhnieks :) neticami bet jauns , nesalikts un entos gadus glabāts :) :Crazy:
pavaars

Atbildēt pavaars » Otrdiena Aprīlis 07, 2015 10:04 pm

Shodien apauti jauni shuuzi un sakraasoti diski pa olinjdienaam. Veel jasapucee kalpaki.
Bildets ar OKAS atrumparsledzeju, bet vismaz kautkaa :D
Attēls
pavaars

Atbildēt intars » Trešdiena Aprīlis 08, 2015 7:54 am

Par Lieldienām solījumu turēji un diskus nokrāsoji :)
Lietotāja avatars
intars
Vortāla
Vortāla

Ziņojumi: 517
Reģistrēts: Otrdiena Marts 08, 2011 8:48 pm

Atgriezties uz Mans auto

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1