Degviela

Моderatori: Pīle, intars, kraukscis

Degviela

Atbildēt Pīle » Trešdiena Aprīlis 09, 2014 1:55 pm

Vai kādreiz kāds ir saskāries ar sliktas kvalitātes degvielas iepildīšanu savā auto un šīs procedūras radītajām sekām?
Pirmo reizi ko tādu izbaudīju. Ielēju degvielu DUS "Dinaz", Sauriešos, Stopiņu novadā. Jau pildoties bija tāda pretīga smaka, kuru, pat darbinot visradošāko fantāziju, nevarētu pielīdzināt benzīna aromātam. Man tā smaka asociējās ar kolhoza darbnīcām, kur betona grīda ir gadiem krājusi sevī dažādas eļļas un devielas, un tad vēl daudzus gadus nostāv un izveidojas tāda pretīga smaka. Ok, nodomāju, ka varbūt tas ir ok, un nāk no bākas tvaiki tādi smirdīgi no vecās degvielas. Bet tas jau tāds stulbs mierinājums, protams, ka smaku radīja Dinaz'a degviela. Filtrā vēl bija normālā, no Nestes, tāpēc pielaidu bez problēmām.
Braucot viss salons smirdēja tieši tāpat kā uzpildes laikā (nekad iekšā pēc benzīna nav odis). Mašīna rīstās, apgriezieni kāpj lēni, kāpj dzinēja temperatūra. Pēc noslāpēšanas iedarbināt gandrīz neiespējami. Parastais "pusapgrieziens" pārtapa 5 minūšu ilgā gāzes pedāļa kačāšanā un atslēgas griešanā. Bubina, bubina, bet neaiziet. No izpūtējiem nāk atkal kaut kāda pretīga smaka. Ierūcās, kā atlaiž gāzi, tā noslāpst. Tā gāzējot tiku līdz mājām, protams, ka nākamajā rītā iedarbināt nekādu cerību. Dusmīgs. Filtrs aizaudzis ar kkādām pūkām kā no papelēm krīt. Nu bet kur tagad papeles?? "Degviela" iekš filtra tāda tumša, varētu pat teikt - melna.
Sveces - visām sarkanbrūni gali.
Nelejiet, lūdzu, degvielu Dinazā. :devil:
Nekad. Ja tuvumā nav neviena cita benzīntanka, lētāk un nesāpīgāk būs izsaukt taksi un ar kanniņu aizbraukt līdz tuvākajam +/- solīdam tankam.
Tāpat arī nevēlos te dzirdēt pārmetumus par to, ka nevajag braukt ar gandrīz tukšu bāku. Šis nav tas gadījums, degviela uz ceļa nebeidzās un tajā DUS iebraucu labprātīgi.
Under Construction
Lietotāja avatars
Pīle
 
Ziņojumi: 417
Reģistrēts: Pirmdiena Jūlijs 04, 2011 10:32 am

Atgriezties uz Dzinējs

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron