Mans VAZ-21063 [JānisK-[JK]]

Šeit var padalīties ar citas auto markas projektu

Моderatori: Pīle, intars, kraukscis

Re: Mans VAZ-21063 [JānisK-[JK]]

Atbildēt artyp » Piektdiena Decembris 14, 2012 7:19 pm

Nu tu vispaar malacis :Danco: VFTS vispaar smuki buus, 2112 dzineejs tikai ar turbo! :mrgreen: varb man arii par savu zhiguli temu uztaisiit :?:
Lietotāja avatars
artyp

Ziņojumi: 29
Reģistrēts: Sestdiena Jūnijs 02, 2012 6:40 pm

Atbildēt JānisK-[JK] » Svētdiena Decembris 16, 2012 2:53 pm

Kāpēc gan nē!
Protams, ka turbo :bump:
AttēlsAttēlsAttēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Vortāla
Vortāla

Ziņojumi: 219
Reģistrēts: Sestdiena Marts 05, 2011 10:24 pm
Dzīvesvieta: Rīga

Atbildēt organisms » Svētdiena Decembris 16, 2012 3:39 pm

hmmmm, varbūt tomēr zazkluba forumā neaizrausimies ar vaziem? :Hmmm2:
protams, apsveicamu darbu Jānis ielicis savā vazā, bet, piemēram, es šajā lapā eju zazus lūkoties :shock:
manuprāt, būtu forši, ja tik detalizēti kāds būtu aprakstījis un safočējis sava zaz'a pacelšanu :latvia:
Lietotāja avatars
organisms

Ziņojumi: 57
Reģistrēts: Ceturtdiena Maijs 03, 2012 5:31 pm
Dzīvesvieta: Dagda, Krāslava, šobrīd reti Rīga

Atbildēt JānisK-[JK] » Svētdiena Decembris 16, 2012 6:32 pm

Visos lielākajos forumos ir atsevišķas sadaļa vai sadaļas citiem auto neskatoties uz foruma būtību!
Nedomāju, ka te tagad masveidā reģistrēsies vazisti un liks savu žiguļu tēmas, ja liks tad tikai tie kas saistīti ar zaziem un zazistiem iespējams būs no kā mācīties vai aizgūt kādu ideju ;) Bet ja tiešām šeit tas ir nevēlami tad ir jālikvidē visas pārējās sarunas kas neatiecās uz zaz!
Zazistiem vairāk vajag būvēt ne tikai web vidē dzīvot ;)

Man pašam jau kādu laiku ir padomā atrast zazu un līdzīgi būvēt :bump:
Retro pietiks ::
AttēlsAttēlsAttēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Vortāla
Vortāla

Atbildēt artyp » Svētdiena Decembris 16, 2012 7:45 pm

organisms rakstīja:hmmmm, varbūt tomēr zazkluba forumā neaizrausimies ar vaziem? :Hmmm2:
protams, apsveicamu darbu Jānis ielicis savā vazā, bet, piemēram, es šajā lapā eju zazus lūkoties :shock:
manuprāt, būtu forši, ja tik detalizēti kāds būtu aprakstījis un safočējis sava zaz'a pacelšanu :latvia:

divi vazi nav tik daudz ;)
Lietotāja avatars
artyp

Ziņojumi: 29
Reģistrēts: Sestdiena Jūnijs 02, 2012 6:40 pm

Atbildēt powermeower » Pirmdiena Decembris 17, 2012 11:08 pm

Hm, šī sadaļa , manuprāt neeksistē kā autonoma fanu vienība, jo , piemēram, VAZs šeit tiek apskatīts TIKAI kā ZAZa piedeva, kā ceļš uz ZAZu, kā papildierīce , backstage( sauc kā gribi), jebkurā variantā kā OTRAIS (citais, neprimārais...) auto :) Vai ta ne ... ?
Es jau arī bieži pieminu sava projekta ietvaros neZAZus ( bet kas nav arī VAZi)... :oops:
Take (sh)it easy !
www.powermeower.eu
Lietotāja avatars
powermeower

Ziņojumi: 836
Reģistrēts: Otrdiena Jūlijs 05, 2011 9:58 pm
Dzīvesvieta: Bauska (LV)

Atbildēt JānisK-[JK] » Trešdiena Janvāris 02, 2013 5:54 pm

powermeower rakstīja:jebkurā variantā kā OTRAIS (citais, neprimārais...) auto :) Vai ta ne ... ?

Ja jātbild tieši tad nē!
Katrā ziņā vortāla pamatideja visu izsaka!
Šādi citu marku auto projektiņi var būt kā papildinājums, kā iespēja saskatīt ko sev noderīgu attiecībā uz zaz.
Tas protams jaizlemj Intaram, bet pesonīgi es domāju, ka šajā sadaļā nevajag aizrauties ar šrotbīļiem, tādiem ar kuriem nobliets pa pļavu un tad rādam!
Man šādods projektos patīk tieši tehnoloģiskā puse, cilvēki atrāda dažadus procesus kā dabi ir jāveic utt...

powermeower rakstīja:Es jau arī bieži pieminu sava projekta ietvaros neZAZus ( bet kas nav arī VAZi)... :oops:

Tu pārsvarā piemini vaboles :bump: tas protams nav slikti :)

Ceru, ka zazisti ņems piemēru un būs vairāk līdzīgu un labāku procesu no zazu remontiem!
Tad jaunajā gadā jums novēlu vairāk intersantu tēmu sadaļā "mans auto" nevis kā citos zortāslos kur spama sadaļas ir topā ;)

Kā jau minēju iemetās man jau kādu laiku atpakaļ zaz nostaļģija un pirms jaunā gada vēl tā pastiprinājās pēc bilžu šķirošanas :roll:
Tā kā ja būs kāds piemērots variants ::
Un gribās atsvaidzināt zināšanas zaz tehniskajā pusē, par šiem gadiem daudz kas ir piemirsies.....
Doma ir uzbūvēt/sagatavot labu standartu, palielināt tiplupmu dzinējam, veikt pilnu kapitālo remontu ar dažiem uzlabojumiem ka'elektroniskā aizdedze un vēl daži ::
AttēlsAttēlsAttēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Vortāla
Vortāla

Atbildēt powermeower » Trešdiena Janvāris 02, 2013 10:07 pm

...nu es jau ar tieši domāju, ka šajā sadaļā apskatāmie , "tie ,otrie" ir kā piemērs, papildinājums, noskatīšanas objekts, lai rastos jaunas idejas "tā ,pirmā" (kas šinī lapā nepārprotami ir ZAZ! ) pilnveidošanai , uzlabošanai u.t.t.
kā dzinulis , kā jaunas idejas, kā savdabīgs ģenerators tehniskās domāšanas attīstībai ;)

Var jau būt, ka daudziem "tas ,otrais" reālā dzīvē ir pamatobjekts ( kā man ,piemēram), bet šajā lapā NE... te vispirms ir ZAZ, un tikai tad viss pārējais
...kas man liekas pašsaprotami :oops:
šai lapā nekad nestāstīšu un neapjūsmošu savu vaboli, kā galveno, vienīgo - priekš tā ir vaboļlapas 8-)
Take (sh)it easy !
www.powermeower.eu
Lietotāja avatars
powermeower

Atbildēt JānisK-[JK] » Trešdiena Janvāris 02, 2013 10:31 pm

Gribi teikt, ka es apjūsmoju kā galveno un vienīgo? vienkārši dalos ar padarīto un ceru iekārdināt zazistus lai arī ko tādu dara ar zaziem ;)

Nu tā varbūt ir kļūda ka nerādi savus vaboļus šeit, daudziem būtu kur ņemt idejas! es nevienā vaboļlapā nēsmu bijis un meklēt arī negribu, bet apskatīt neateiktos.

Un ja jau apcērtam visu lieko kas nav saistīts ar zaziem tad te daudz ko nāktos izdzēst, sanāktu "iestūrēt grāvī" daudzos citos vortālos tāpat ir savas sadaļas citiem auto vai moto un tas nemaz nav licis izzust pamatidejai!
AttēlsAttēlsAttēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Vortāla
Vortāla

Atbildēt powermeower » Ceturtdiena Janvāris 03, 2013 1:31 pm

Paga...
mēs tak runājam visu laiku par vienu un to pašu !!!
vienkārši dalos ar padarīto un ceru iekārdināt zazistus lai arī ko tādu dara ar zaziem

TIEŠI TO ES TE VISU LAIKU CENŠOS PATEIKT !!!

un neko nevajag taisīt ciet vai dzēst ārā !

Interese par aircooled VW ( risinājumiem,detaļām u.c.) no foruma dalībniekiem jau ir bijusi, un ceru ka turpināsies...
Kam ir ko jautāt, tie PM/E-mail pajautā un saņem iespējami izsmeļošu info par uzdoto jautājumu/tēmu 8-)
Take (sh)it easy !
www.powermeower.eu
Lietotāja avatars
powermeower

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Citi Projekti

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesi: 3